Hakkımızda

Sapanca Gönül Sofram

Sapanca Gönül Sofram

Tesisimizin eski adı ile Gönül Sofrası yeni adı ile Sapanca Gönül Sofram Maşukiye ve Sapanca'nın ortasında ikisine de 7'şer km. Kartepe zirveye 22 km. Ormanya tabiat parkına 12 km mesafede vadi içinde dere kenarında ve ormanlık alandadır.

Şehrin stresinden yardım, iş hayatları bir nebze geride bırakılmış sakin ve huzurlu zamanların adresi Sapanca Gönül Sofram 4 tane birbirinden bağımsız mesafeli aralarında paravan ve kendinize ait bahçesi bulunan, içinde kış mevsiminde şömine keyfi ile yaz mevsiminde varendası ve her bungolovun kendine ait bitsü olan 30m 2 delux bungalov 6 tane 18 m2 standart bungalov 4 tane 80m2 jakuzili Şömineli balkonlu birinci sınıf bungalovlarımız bulunmaktadır. Evde ortak kullanım günlüğü havuzu çocuk oyun alanı kahvaltınızı yapabileceğiniz ağaçların altında terasımız vardır.

Tesisimizin Olanakları

Kahvaltı Keyfi
Alakart Restoran
Otopark
Evcil Hayvan KabulüOdalarımızda;
İnternet (Wifi)
Televizyon
Buzdolabı
Klima
Duş
WC

Jakuzi

Barbekü
Şömine ( Suit Oda  Delux Bungalov dubleks fırst class bungalovlarda ) Bulunmaktadır. Ortak kullanım havuz vardır.
Mangal yakma konusunda ücret karşılığında tesisimiz de ortak alanda bulunan şömineli bölümde et siparişlerinizi alıp şöminenizi ve mangalınızı yakarak servisiniz açılır. 

Odalarda ekstra elektrikli alet kullanımı (kettle, çay kahve makinası gibi) yasaktır. Bu tür ihtiyaçlarınız resepsiyondan karşılanır. Tesise oldukça yakın yerlerde atv zıplayn tekne turu yapılabilen yerler vardır. Tesisde Orman içinde yürüyüş yapabilirsiniz
Tesisimize Ulaşım:
Kendi aracı ile gelecek olan misafirlerimiz için; Sapanca otoban çıkışından maşukiye yönüne dönüldüğünde 3 km. mesafededir.

Yol Tarifi için Tıklayınız


Toplu Taşıma ile gelecek olan misafirlerimiz için; 
İstanbul Yönünden Otoban Sapanca Berceste tesislerinde inilerek Sapanca Yanık şehir içi toplu taşıma aracına binilip kurtköy okul kavşağında inildikten sonra Tesisimizin servisinden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.

Ankara Yönünden Sakarya Otobüs Termanali veya Hızlı Tren istasyonundan Sapanca Yanık şehir içi toplu taşıma aracına binilip kurtköy okul kavşağında inildikten sonra Tesisimizin servisinden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz. Rezervasyon ücret yarısı kapora alınarak yapılır. Tesisimize yaptırmış olduğunuz rezervasyon iptal ya da erteleme işlemleri  rezervasyon tarihinden 3 gün öncesine kadar yapılabilir. Bu süre dışında yapılan iptal işlemlerinde kapora iadesi yapılmaz.

Tesisimizin Olanakları
Tesisimize Yakın Aktivite Alanları

Tesisimize Yakın Aktivite Alanları

Sapanca Gölü tekne turlarına 7 km.
Maşukiye'ye 7 km

Cam teras 10 km
Ormanya Tabiat parkına 15 km. 

Teleferik 2 km

Konaklama Bilgileri:

  • Konaklamamız Oda kahvaltısı olup kahvaltı serpmedir
  • Bungalovlarda 3 kişi kalabilir. Fiyatlar 2 kişi üzerinden verilip 3 ncü kişi için gecelik 500 tl ek yatak ve kahvaltı ücreti alınır.
  • 7 Yaş ve üzeri kişilerin ücretine tabidir.

Tesisimizde bulunan havuzumuzdan faydalanabilirsiniz. Havuz 5m ye 15 m büyüklükte 1.40 m derinliktedir
Tesisimizde düğün, nişan, toplantı vs. gibi organizasyonlar yapılmaktadır.    

 

Yukarı